Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3861
Stary 28.07.2009, 10:00
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Podobno jest też tak że hali nie można ot tak rozebrać bo trzeba mieć do tego pozwolenie którego uzyskanie zajmuje kilka miesięcy i ewentualna rozbiórka (konieczne są przetargi na firmę rozbierajacą itp) nie zacznie się wcześniej niż w styczniu.
Ja sie nie znam ale czy to też nie jest tak, że żeby uzyskac pozwolenie na taka rozbiórke to budynek nie musi byc czasem pusty?

Poza tym: miasto wypowiedziało umowe do czego ma prawo. Prawo to potwierdziło KDT podpisując stosowną umowę dzierżawy. A potem nie chciało tej umowy respektować. Rację miastu przyznał sąd.

Dlaczego więc krzyk? Co jeszcze powinno zostac zrobione? Wypłacić odszkodowanie?