Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 27.07.2009, 09:29
Widac kto zajmuje- zajmowal sie sprawami Cracovii w PZPN-ie, najpierw zalatwil licencje bez stadionu a potem zaja sie uwaleniem LKSu bo prawo to prawo i trzeba go przeszczegac.
My nigdy z tego bagna nie wyjdziemy do poki nie roz..li sie PZPNu w drobny mak
,
Odpowiedz cytując