michu-kozlowek napisał(a):

Widac kto zajmuje- zajmowal sie sprawami Cracovii w PZPN-ie, najpierw zalatwil licencje bez stadionu a potem zaja sie uwaleniem LKSu bo prawo to prawo i trzeba go przeszczegac.
My nigdy z tego bagna nie wyjdziemy do poki nie roz..li sie PZPNu w drobny mak