Konrad. napisał(a):

|
No ludzie ****a, co ważniejsze mistrzostwo Polski, czy jakiś śmieszny puchar ekstraklasy? Ja nawet nie pamiętam kto wygrał go przed rokiem... W PP odpadali po wyrównanej walce z mocnymi drużynami.
|
pewnie że Mistrzostwo, ale takie mecze też są ważne...to może w ogole nie grajmy w takich meczach skoro są mniej ważne od Ligi...
chodzi o to że w prestiżowych meczach jak z Legią czy z Lechem Wisła Skorży zawsze daje dup*. Nie licząc niektórych meczów u siebie i to ledwo co wymęczonych po 1:0...bo wygrac z Wodzislawiem czy Pistem to troche inaczej niż pokonac drużynę o podobnych umiejętnościach...
nie wiem jak Ciebie, ale mnie te porażki bolą...i to bardzo. fakt że późniejsze Mistrzostwo to w pewnien sposób rekompensuje, ale jakiś niedosyt pozostaje.