Lechista69 napisał(a):

Smuda czekamy ! Tylko ty jesteś w stanie pokazać ofensywny styl drzemiący w Wiśle!
|
Ofensywny styl drzemiący w druzynie? Ten zespół ma potencjał ofensywny na wynik w granicach 50 bramek w sezonie. I na pewno Smuda więcej z niego nie wyciągnie. Popatrz jak grał Lech w zeszłym sezonie i ile bramek strzelił.
Selene napisał(a):

|
Moim zdaniem na 90% w poniedziałek Smuda obejmie drużynę.
|
Przecież Smuda wyraźnie powiedział, że nie jest zainteresowany posadą w Wiśle. Poza tym moim zdaniem jest trenerem gorszym od Skorży. Nie pamiętam, żeby Smuda dobrze przygotował drużynę do rundy wiosennej, kiedy to jego drużyny zawsze grają w piach. Po co nam taki trener?