Temat
:
SKANDAL!!! Logo Wisły w telewizji!
Wyświetl pojedynczy post
wilis
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: AZORY
Offline
#
3
25.07.2009, 19:49
Jezu...no faktycznie tragedia :|
ech... TEMAT DO ZAMKNIECIA!
wilis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wilis
Znajdź inne posty napisane przez wilis