Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14850
Stary 24.07.2009, 12:46
Mistrzostwa zdobyła cała drużyna, nie tylko Brożek. On sam sobie tych bramkowych sytuacji nie wypracował. Gdyby nie wrzutki Zieńczuka, Kosowskiego, Łobodzińskiego od czasu do czasu, dogrania Boguskiego i wielu innych to gówno sam by zdziałał, więc łaskawie nie ........

Brożek mógłby skończyć ze swoim boiskowym poczuciem ociekania zajebistością, bo to, że ma faktycznie duże umiejętności każdy wie, ale odrobina skromności i pokory, którą np. prezentował zawsze Boguski też by nie zaszkodziła.

Ja osobiście już od dłuższego czasu podkreślałem, że Brożek mnie delikatnie mówiąc w****ia, i że jego nawet ewentualne odejście przyjmę jako dobrą decyzję zarządu.
Odpowiedz cytując