tomasz_19 napisał(a):

|
zgadzam sie w 100% Smuda do pięt nie dorasta Skorży... mając taka pake jaka miał w Lechu to powinien z marszu zdobyc tego majstra a nie udalo mu sie to, dla mnie Smuda od jakiegos czasu jest skonczony... przeciez on tak na dobra sprawe on ostatniego majstra zdobyl w 1999 roku... oh come on! ;/
|
My zdobyliśmy majstra i co z tego mamy? Tylko kolejny tytuł, a klub jak stal w miejscu tak stoi, a po wczorajszej porażce to chyba nawet zacznie się cofać.