doncorleone2010 napisał(a):

Chcialbym tutaj napisac jedna rzecz gram w 7. lidze niemieckiej/Kreisliga (Na bawarii jest 12.lig).
Jestem przekonany ze moja druzyna stawila by porownywalna poprzeczke Wisle jak Levadia!!!
|
Tylko zabierzcie ze sobą metrowe krzesełka żeby dosięgnąć.
@ niektórych to taka fantazja ponosi po jednym pechowym pierdnięciu że aż miło się czyta.