Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kosa.wroc
Banita
Od: 07.2009
Offline
#
1238
23.07.2009, 15:16
http://www.uefa.com/competitions/ucl...id=854296.html
nawet na uefie leją z naszego trenera
kosa.wroc
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kosa.wroc