-Goral- napisał(a):

Jak nie teraz to za rok.
Za rok zasady są dalej takie same.
|
Ale co to ma do rzeczy jak nadal będziemy tak przeraźliwie słabi.
Trener z Bundesligi jakby tutaj przyszedł i zacząłby dawać im jednostki treningowe to nie wiem czy nie skończyłoby się to pokłosiem kontuzji. Ciężko w to uwierzyć ale oni technicznie są lepsi niż fizycznie.