Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1598
Stary 22.07.2009, 22:54
Co jak co ale ten jebany bramkarzyna powinien wyleciec juz dawno!! Pi***olony cap,kto jeszcze broni pawelka po dzisiejszym meczu? Zajebal nam juz dziesiatki meczow a dzisiaj pokazal ze nadaje sie jedynie do zamiatania ulic..
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska