Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1581
Stary 22.07.2009, 21:55
Wszyscy się z nas śmieją, ale fajna ta radość jak rodakom się powinie noga. Bo trzeba się w końcu z czegoś cieszyć...