Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1045
Stary 22.07.2009, 14:10
CzłowiekBC napisał(a):Wyświetl post
Nigdy wcześnie Wisla nie miała tak słabego składu przed spotkaniami pucharowymi jak teraz i to jest faktem.
Czy Ty czlowieku co kolwiek widzisz w pozytywnym swietle. Czy caly dzien chodzisz i tylko marudzisz jak moj sasiad?
Jak slonce to zle bo goraca i musi kwiatki podlewac a woda kosztuje, jak leje to zle bo nawozil i znowu mu wypuka i wogole to czemu juz nie ma zimy bo by na nartach pojezdzil. Jak jest zima to sniegu za wiele i tak co dziennie.
Na co kolwiek zeby ponazekac

A i tak sobie dzisiaj poradzimy bo chlopaki juz w gorszych opalach byli i wychodzili a Skorza pokazywal ze sie zna na swoim fachu.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 22.07.2009 o godz. 14:13.
,