CzłowiekBC napisał(a):

|
Nigdy wcześnie Wisla nie miała tak słabego składu przed spotkaniami pucharowymi jak teraz i to jest faktem.
|
Czy Ty czlowieku co kolwiek widzisz w pozytywnym swietle. Czy caly dzien chodzisz i tylko marudzisz jak moj sasiad?
Jak slonce to zle bo goraca i musi kwiatki podlewac a woda kosztuje, jak leje to zle bo nawozil i znowu mu wypuka i wogole to czemu juz nie ma zimy bo by na nartach pojezdzil. Jak jest zima to sniegu za wiele i tak co dziennie.
Na co kolwiek zeby ponazekac
A i tak sobie dzisiaj poradzimy bo chlopaki juz w gorszych opalach byli i wychodzili a Skorza pokazywal ze sie zna na swoim fachu.