Wyświetl pojedynczy post
CzłowiekBC
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14694
Stary 22.07.2009, 14:03
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Od dobrych kilkunastu miesięcy trwa szopka pod tytułem "godny rywal dla Pawełka". Spokojnie czekać? Ileż można? To jest całkowicie nieprofesjonalne i wręcz irytujące jak Mistrz Polski nie potrafi znaleźć bramkarza. Skoro nie ma godnego konkurenta to w ogóle po co szukać i stawiać w niezręcznej sytuacji Mariusza Pawełka, który jest traktowany jakby wariant tymczasowy. Totalny nieprofesjonalizm i kolejne miesiące czekać, aż znajdzie się godny rywal dla Mariusza to parodia, która powinna zakończyć się jak najszybciej. Pierdoły piszesz panie CzłowiekBC.
A jaki sens sprowadzać bramkarza słabszego od Pawełka. Do 200 tys euro nie znajdziemy zawodnika lepszego od Mariusza. Swoją drogą prędzej Wisła sprzeda Pawełka niż ktoś go wcześniej wygryzie z bramki.

Po drugie jest jeszcze Cebanu, a Brożka w ataku nie ma kto zastąpić, podobnie jest na skrzydłach - nie mówiąc już o ofensywnym pomocniku na dzień dzisiejszy.

I gdzie te pierdoły Szanowny kolego?
Odpowiedz cytując