Wyświetl pojedynczy post
CzłowiekBC
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1039
Stary 22.07.2009, 13:58
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
No ja nie wiem, czy to do konca tylko takie pierdu pierdu. Niemal zawsze w przypadku wpadki w pucharach, Bogus wywalal trenerow. I zeby nie bylo, ze staje w obronie wiarygodnosci oraz rzetelnosci wyborczej i innych, tylko takie po prostu sa fakty. Tak bylo z Kasperczakiem po Tbilisi, z Engelem po Vitorii, czy z Petrescu po pierwszym meczu z Iraklisem. Mozna jedynie niesmialo domniemywac, ze cos sie od tamtej pory zmienilo, ze Skorza ma u Bossa silniejsza pozycje, ale fakt ze za Cupiala Wisla jeszcze nigdy nie odpadla z pucharow po pierwszym dwumeczu, wg mnie nie pozwala przejsc obok tych wszystkich prasowych spekulacji zupelnie obojetnie.

Mam jednak ogromna nadzieje, ze 2:1 dla Wisly w Tallinie, rozwieje wszelkie watpliwosci !
Nigdy wcześnie Wisla nie miała tak słabego składu przed spotkaniami pucharowymi jak teraz i to jest faktem.