westersyl napisał(a):

Mam pytanie odnośnie transferu Alvareza. Załóżmy, że mamy opcje pierwokupu. Alvarez zaczyna dobrze grać, wszyscy są zadowoleni z jego postawy i już po kilku meczach widać, że to strzał w 10.
Okienko transferowe jest dla nas dosyć długie wiec czy moglibyśmy go wykupić jeszcze podczas trwania obecnego okienka ?
|
MOzemy go wykupic kiedy tylko chcemy.Tylko jesli kupimy po okienku przyjdzie do nas w styczniu... i tak jest wypożyczony na rok wiec to nam nie robi roznicy bo bedzie gral u nas
