qchar90 napisał(a):

|
Ja na Bednarza nigdy złego słowa nie powiedziałem. On jest tylko pośrednikiem, marionetka. On wynegocjuje umowę. Ale on nie ma ostatecznego głosu. Cupiał sie musi sie zgodzic. Kazdy dyrektor sporotwy popelnia pomylki. Nie ma idealnych. Nie mozna miec 100% skutecznosci w transferach.
|
Bednarz jest odpowiedzialny za wyszukiwanie pilkarzy .Marionetka sie staje wtedy jak przedstawia zarzadowi pilkarza wtedy oni podnosza kciuk do gory badz w dol .