Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14597
Stary 21.07.2009, 15:30
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
Ja na Bednarza nigdy złego słowa nie powiedziałem. On jest tylko pośrednikiem, marionetka. On wynegocjuje umowę. Ale on nie ma ostatecznego głosu. Cupiał sie musi sie zgodzic. Kazdy dyrektor sporotwy popelnia pomylki. Nie ma idealnych. Nie mozna miec 100% skutecznosci w transferach.
Bednarz jest odpowiedzialny za wyszukiwanie pilkarzy .Marionetka sie staje wtedy jak przedstawia zarzadowi pilkarza wtedy oni podnosza kciuk do gory badz w dol .
Odpowiedz cytując