saklak1906 napisał(a):

Ale nasze miernoty pismaki wiedza lepiej, jak pisza ze serie B jest sabe to musi tak byc
Ja bym sie nawet tym nie przejmowal co Oni wypisuje, jak Marcelo przychodzil to tez mieli wiele do powiedzenia
|
Pamiętam jak dzis !! - Przechoddził MArcelo to weszło bodajże pisało. - Grał 100 meczów w Santosie ma 20 lat reprezentant Brazyli - coś tu musi nie grać - taki piłkarz niezgodził by się grac w Wiśle - pisali. Może nie ma jednej nogi? Albo od 1,5 roku gra tylko na plaży - snuli takie domysły
