Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14500
Stary 19.07.2009, 10:39
Nehiar napisał(a):Wyświetl post
Nie, ale ten wynik to dla nas jak przegrana, bo przy remisie w Tallinie to Estończycy przechodzą dalej.
Tak a jak bedzie remis 2:2 3:3 itp to kto przechodzi dalej? pomysl troche
Odpowiedz cytując