Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14497
Stary 19.07.2009, 10:24
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
A przegraliśmy?
Nie, ale ten wynik to dla nas jak przegrana, bo przy remisie w Tallinie to Estończycy przechodzą dalej.

EDIT: Oczywiście tak jak kolega mówi miałem na myśli 0:0, bo przy naszej skuteczności niestety jest to możliwe.
Ostatnio edytowane przez Nehiar : 19.07.2009 o godz. 11:25.
Odpowiedz cytując