Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14453
Stary 18.07.2009, 19:00
WisłaToMy napisał(a):Wyświetl post
On ma 30 lat. Nie wiem czy to dobry pomysl. Ja dalej oplakuje Adisa... No ale coz zrobic. zobaczymy co pokaze na tych testach...
Nieważne co pokaże ważne ile będzie chciał zarabiać. To już są jaja żeby brać jakiegoś starego kiepa na tesy. Nie mam słów...żałuje, że kuchenki nie grają zamiast nas w LM. Sam nie wierzę że tak pomyślałem. Ale pomyślałem...Jestem konkretnie w****iony. Jak Cupiał poważny człowiek zgadza się na taki teatrzyk? Czego oni oczekują od tego golkipera? Po co te testy? Przez telefon się ugadać ile chce pensji i sprawa załatwiona, bo nawet jak wybroni wszystkie strzały to Kazmierski powie, że Pawełek lepszy a rada nadzorcza uzna, że za drogi...
Jop - 30lat, Czech-30lat..pytam po co pozbywaliśmy się Zieńczuka i Baszcza? Myślałem, że chcemy odmłodzić skład.
Odpowiedz cytując