WisłaToMy napisał(a):

|
On ma 30 lat. Nie wiem czy to dobry pomysl. Ja dalej oplakuje Adisa... No ale coz zrobic. zobaczymy co pokaze na tych testach...
|
Nieważne co pokaże ważne ile będzie chciał zarabiać. To już są jaja żeby brać jakiegoś starego kiepa na tesy. Nie mam słów...żałuje, że kuchenki nie grają zamiast nas w LM. Sam nie wierzę że tak pomyślałem. Ale pomyślałem...Jestem konkretnie w****iony. Jak Cupiał poważny człowiek zgadza się na taki teatrzyk? Czego oni oczekują od tego golkipera? Po co te testy? Przez telefon się ugadać ile chce pensji i sprawa załatwiona, bo nawet jak wybroni wszystkie strzały to Kazmierski powie, że Pawełek lepszy a rada nadzorcza uzna, że za drogi...
Jop - 30lat, Czech-30lat..pytam po co pozbywaliśmy się Zieńczuka i Baszcza? Myślałem, że chcemy odmłodzić skład.