Badyl1999 napisał(a):

Patrząć realnie i liczbowo to na dzień dzisiejszy co prawda tracimy do grecji 11 pkt ale wyznacznikiem realnym dla Polski powinien być ranking 2011(nie będe juz go wklejał) z którego wynika liczbowo (nie zyczeniowo ) ze panstwem do którego powinniśmy się odnosić jest belgia lub szwajcaria, i do tej belgi na dzień dzisiejszy tracimy 4,334 pkt a mamy przed sobą cały ten sezon i następny by odrobić straty co daje
2,167 pkt na sezon czy jest to nie realne sami oceńcie. I dodam jeżeli faktycznie nie doszlibyśmy tych belgów to w następnym roku rumunia traci 11 pkt. Szanse są ale wszystko zależy tak naprawde od Polski.
Jeżeli chodzi o pobożne życzenia to uważam ze za rok jak 3 zespoły Wsła legia lech bedą dysponować potężnymi stadionami to automatycznie budżety tych klubów będą bardziej przemawiały za kupnem nowych dobrych piłkarzy. (Ale to pobożne życzenia)
|
Patrząć realnie i liczbowo to na dzień dzisiejszy my mamy ciut ponad 11 punktu, więc musielibyśmy tylko w tym sezonie zdobyć tyle punktów co w ciągu poprzednich 4 lat + to co zdobyliśmy w tych rozgrywkach. Dodatkowo trzeba liczyć, że Grecy przegrają wszystkie swoje mecze w tym sezonie (może jeszcze do 0


).
Liczenie Na Spadek rumunii gdzieś w okolice 3 dziesiątki RK, które może pomóc nam awansować o 10 pozycji też jest zabawne. Puki co musimy spinać się, żeby nam Dania czy cypr zabardzo nie odjeżdzają, którym tak w tym jak i ubiegłym sezonie szło bardzo dobrze. Coś co realnie może nam pomóc, to:
==> utrzymanie przez Flore Tallin zaliczki z I meczu (wygrana z Broendby 0:1) na wyjeździe i wyeliminowanie jednego duńskiego klubu ,który później nie da rady Legii

==> Utrzymanie przez DVSC 2-bramkowej zaliczki ze szwedzkim Kalmar (Szwecja obecnie w RK jest
24, czyli jedno miejsce nad nami), których szczęscie będzie trwało do meczu z Wisłą, która ich wyeliminuje

==> Utrzymanie się słabej formy Fredrikstatu, który
po 18 kolejkach rozgrywek I ligi norweskiej Fredrikstad FK z 18 punktami zajmuje 13. miejsce w tabeli (5 zwycięstw, 3 remisy, 10 porażek).
Źródło:
http://www.90minut.pl/news/97/news97...ch-Poznan.html
Ja sam, (przynajmniej narazie) patrze na poczynania drużyn z miejsc 23-27.
Chorwatom (27 miejsce) po tym sezonie odpadnie 0,333 pkt, Serbom (23 miejsce) 4,333 pkt, nam natomiast 1,125 pkt.
Tyle wiedzy dotyczącej następnych rankingów mi wystarczy.
PUENTA.
Ironiczna.
Jeśli bierzesz się za liczenie rankingu na 2011 rok to czy mógłbyś nam podać skład Ekstraklasy i I ligi zbliżającego się sezonu
