Wyświetl pojedynczy post
yaarekarek
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#525
Stary 16.07.2009, 18:13
Witam.
No i zrobiła Wisła z karnetami to, czego się bałem.
Wliczona na stałe opłata za przejazd pociągiem. Nie rozumiem dlaczego mam płacić PKP za bilet skoro go nie wykorzystam. Wolę jeździć na mecze samochodem i te 20zł wystarczy mi co najmniej na 2 mecze (4 osoby w aucie). Także bardzo dziękuję. Na Levadii byłem. Zobaczymy się na meczu za rok, przy R22.
Szkoda jeszcze, że na oficjalnej stronie Wisły po przebudowie nie można komentować artykułów. Było to bardzo pożyteczne i akurat by się przydało w powyższej sytuacji.
Pozdrawiam wszystkich.
Jarek.
Odpowiedz cytując