Wyświetl pojedynczy post
Coach
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14341
Stary 16.07.2009, 16:16
lucekj napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, Markus myśli, że dalej w sklepach TYLKO ocet i musztardę sprzedają.





a no rzeczywiśce, my mieliśmy farta po dwóch poprzeczkach, a Estończycy pecha jak cholera....

ludzie skad Wy sie bierzecie
Czy poza tymi poprzeczkami pokazaliśmy coś więcej ? ludzie skad Wy sie bierzecie Zagraliśmy chu.owy mecz i taka prawda, jesli juz wyciagacie tutaj mecze Lecha (zupelnie nie potrzebnie) to oceniajcie je obiektywnie
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując