lucekj napisał(a):

Dokładnie, Markus myśli, że dalej w sklepach TYLKO ocet i musztardę sprzedają.
a no rzeczywiśce, my mieliśmy farta po dwóch poprzeczkach, a Estończycy pecha jak cholera....
ludzie skad Wy sie bierzecie
|
Czy poza tymi poprzeczkami pokazaliśmy coś więcej ? ludzie skad Wy sie bierzecie

Zagraliśmy chu.owy mecz i taka prawda, jesli juz wyciagacie tutaj mecze Lecha (zupelnie nie potrzebnie) to oceniajcie je obiektywnie