Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#798
Stary 15.07.2009, 17:30
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
wywiad z Prezesem Levadii

http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html

Mam się śmiać czy płakac?

Cytat:
Właściciel estońskiego zespołu na wstępie spotkania zaznaczył, że wypowiedzi, które ukazały się w dzisiejszych polskich gazetach nie są jego słowami. Podkreślił, że wbrew słowom, które miały należeć do niego, a które cytowały gazety, jest pełen szacunku dla Wisły Kraków.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...anie_prezesow/