|
Senior Member
Offline
|
#798

15.07.2009, 17:30
|
brylant17 napisał(a): 
Cytat:
|
Właściciel estońskiego zespołu na wstępie spotkania zaznaczył, że wypowiedzi, które ukazały się w dzisiejszych polskich gazetach nie są jego słowami. Podkreślił, że wbrew słowom, które miały należeć do niego, a które cytowały gazety, jest pełen szacunku dla Wisły Kraków.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...anie_prezesow/
|
|