Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2068
Stary 14.07.2009, 21:02
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
A po co płacić za pociąg skoro się jedzie samochodem?!

Tu 20, tam 20, i mamy już około 200 zł za 10 meczów. A meczów będzie więcej jak 10. Katastrofalna polityka dystrybucji. Potem będzie płacz i narzekanie ileż to osób jeździ na wyjazdy.

Dla Ciebie te 200 zł (więcej jak 200) nie jest majątkiem, a dla innych może być.

Myśleć że bilety za 40? Byłby na zero? Ale bilety nie są za 40, otrząśnij się
Po to płacisz za pociąg, żeby mógł być wynajęty nawet jeśli nim nie jedziesz. Inaczej ponad połowa osób pojechała by samochodem, a reszta by została na lodzie, albo musiałaby płacić niebotyczne sumy za pociąg. Tak trudno zrozumiec? W efekcie na meczu z Levadią znalazłoby się 1000 osob, a nie 2tys!

PS: gdyby mecz był na Wiśle to ręcze, że bilet by był przynajmniej po 30zł
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując