pirat.z.karaibow napisał(a):

A po co płacić za pociąg skoro się jedzie samochodem?!
Tu 20, tam 20, i mamy już około 200 zł za 10 meczów. A meczów będzie więcej jak 10. Katastrofalna polityka dystrybucji. Potem będzie płacz i narzekanie ileż to osób jeździ na wyjazdy.
Dla Ciebie te 200 zł (więcej jak 200) nie jest majątkiem, a dla innych może być.
Myśleć że bilety za 40? Byłby na zero? Ale bilety nie są za 40, otrząśnij się
|
Po to płacisz za pociąg, żeby mógł być wynajęty nawet jeśli nim nie jedziesz. Inaczej ponad połowa osób pojechała by samochodem, a reszta by została na lodzie, albo musiałaby płacić niebotyczne sumy za pociąg. Tak trudno zrozumiec? W efekcie na meczu z Levadią znalazłoby się 1000 osob, a nie 2tys!
PS: gdyby mecz był na Wiśle to ręcze, że bilet by był przynajmniej po 30zł