Temat
:
Tor F1 w Krakowie
Wyświetl pojedynczy post
uuuatach
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z okolic
Offline
#
2
13.07.2009, 22:34
To tylko akcja marketingowa LG... Przez dluugie lata się nie doczekam F1 w Polsce
uuuatach
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uuuatach
Znajdź inne posty napisane przez uuuatach