Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14179
Stary 13.07.2009, 10:32
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
W dzisiejszym SE jest artykuł "Kibice drwią z Jopa" są cytowane wypowiedzi z tego tematu np. Cerbera.
Przyjąłem zasadę, by nie wypowiadać się na tym forum - większość użytkowników nie ma pojęcia o tym, co oznacza słowo kibic, a forum uważa za narzędzie do wyładowywania swoich frustracji z życia codziennego.
Teraz jednak nie mogę pozostać bierny.
Co jakiś czas widzę na WSZYSTKICH portalach nick Cebrer.
Mam pytanie: Dziecko drogie, co Ty chcesz osiągnąć poprzez ciągłe obrażanie piłkarzy/decydentów/rady nadzorczej naszego klubu? Jeśli myślisz, że to robi z Ciebie super kibica, mylisz się - nie robi. Penisa również nie przedłuża.
Czujesz się teraz dumny? Jesteś jak Doda, stałeś się częścią Super Expresu - jednego z największych polskich szmatławców. Możesz z pełną radości gębą iść na podwórko by pochwalić się kolegom, że Twoją wypowiedź przeczytają setki tysięcy ludzi! Tylko przy tym wszystkim pomyśl sobie, czy aby nie ośmieszyłeś tym naszego klubu i nie siebie lecz nas - prawdziwych kibiców(nie-sympatyków) Białej Gwiazdy.
Z chęcią strzeliłbym Ci liścia.

Czasem warto pomyśleć, o ile się potrafi.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując