4fan_player napisał(a):

|
W dzisiejszym SE jest artykuł "Kibice drwią z Jopa" są cytowane wypowiedzi z tego tematu np. Cerbera.
|
Przyjąłem zasadę, by nie wypowiadać się na tym forum - większość użytkowników nie ma pojęcia o tym, co oznacza słowo kibic, a forum uważa za narzędzie do wyładowywania swoich frustracji z życia codziennego.
Teraz jednak nie mogę pozostać bierny.
Co jakiś czas widzę na WSZYSTKICH portalach nick Cebrer.
Mam pytanie: Dziecko drogie, co Ty chcesz osiągnąć poprzez ciągłe obrażanie piłkarzy/decydentów/rady nadzorczej naszego klubu? Jeśli myślisz, że to robi z Ciebie super kibica, mylisz się - nie robi. Penisa również nie przedłuża.
Czujesz się teraz dumny? Jesteś jak Doda, stałeś się częścią Super Expresu - jednego z największych polskich szmatławców. Możesz z pełną radości gębą iść na podwórko by pochwalić się kolegom, że Twoją wypowiedź przeczytają setki tysięcy ludzi! Tylko przy tym wszystkim pomyśl sobie, czy aby nie ośmieszyłeś tym naszego klubu i nie siebie lecz nas - prawdziwych kibiców(nie-sympatyków) Białej Gwiazdy.
Z chęcią strzeliłbym Ci liścia.
Czasem warto pomyśleć, o ile się potrafi.