grogoriogreg napisał(a):

|
To okienko wypada na duży plus,
|
duży plus to by był gdyby:
- w klubie nie trzeba było testować 20 bramkarzy , ale zatrudniono jednego przynajmniej porównywalnej klasy jak Pawełek
- gdybyśmy mieli w kadrze teraz chociaz jednego sprawnego prawego obrońce
- gdybyśmy mieli więcej niż dwóch zdrowych napastników w kadrze ( Małecki gra na stałe na skrzydle to go prosze nie liczyć jako napastnika )
grogoriogreg napisał(a):

|
Zieńczuk miał 1 wspaniały sezon, ale tak na prawdę w tym sezonie dobrą miał tylko końcówkę,
|
która dała nam MISTRZOSTWO POLSKI , dodaj kolego
grogoriogreg napisał(a):

|
Garguła wrócą pewnie na 5 kolejkę,
|
ile Niedzielan wracał do zdrowia i formy po zerwaniu więzadeł ? za chwile ktos powie że grał na innej pozycji , ale zdrowia się nie oszuka , odbudowa mięśni trwa dłużej niż pół roku