Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14071
Stary 12.07.2009, 09:31
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
To okienko wypada na duży plus,
duży plus to by był gdyby:

- w klubie nie trzeba było testować 20 bramkarzy , ale zatrudniono jednego przynajmniej porównywalnej klasy jak Pawełek

- gdybyśmy mieli w kadrze teraz chociaz jednego sprawnego prawego obrońce

- gdybyśmy mieli więcej niż dwóch zdrowych napastników w kadrze ( Małecki gra na stałe na skrzydle to go prosze nie liczyć jako napastnika )

grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Zieńczuk miał 1 wspaniały sezon, ale tak na prawdę w tym sezonie dobrą miał tylko końcówkę,
która dała nam MISTRZOSTWO POLSKI , dodaj kolego

grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Garguła wrócą pewnie na 5 kolejkę,
ile Niedzielan wracał do zdrowia i formy po zerwaniu więzadeł ? za chwile ktos powie że grał na innej pozycji , ale zdrowia się nie oszuka , odbudowa mięśni trwa dłużej niż pół roku
Odpowiedz cytując