Temat: Tor F1 w krk
Wyświetl pojedynczy post
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 11.07.2009, 15:15
Wyścig to tylko 3 dni w roku, łącznie z kwalifikacjami i treningami, więc wielka komunikacyjna katastrofa by to nie była, a wydarzenie naprawde wielkie. W tej sprawie jak w każdej będą zawsze zdania podzielone.
Odpowiedz cytując