Proud napisał(a):

|
Ktoś tu mowi że na taki casting nie moga zaprosić gracza ktory ma ponad 20 lat? A Gol akurat też był młodym zawodnikiem. Bełchatów też zaprasza gości w przedziale 18-22lata, nikt nie zaprosi gracza który ma 25 lat i gra w III lidze.
|
Gol miał 23 lata, a to jest piłkarz już za stary na młodą ekstraklasę i jego udział w castingach do drużyny młodej ekstraklasy nie miałby najmniejszego sensu. Chodzi o to, że Wisła nie organizuje takich castingów, a moim zdaniem warto je robić żeby wyłowić 2-3 zawodników, którzy będą choćby tanimi uzupełnieniami kadry.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.