Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13863
Stary 10.07.2009, 10:45
arti napisał(a):Wyświetl post
Ale pieprzysz.
Wskutek odejścia graczy jest de facto 12 ludzi do gry i Ty uważasz, że to jest "udolne".
Kontuzjowani dojdą za 1-1,5 miecha wtedy będzie przy obecnym stanie 15.
Nawet jak będą juz potem zdrowi, to grając na 3 frontach wszystko się zacznie jeb.ć koło października bo zabraknie sił. Znów bedzie zwalnianie Skorży, szukanie błędów, cieżka atmosfera i płacze.
Podejście Cupiała bardzo niestety przypomina cytowane przez Ciebie zdanie Wójcika.
Będzie jak rok temu - kartki, kontuzje i pod koniec rundy remis z ŁKS i porażki z Ruchem czy Śląskiem.
Tak owszem masz racje, ze kadre na dzien DZISIEJSZY mamy dosc waziutka. Ale nie zapominajmy o jednym to nie jest koniec okienka i nie koniec transferow. Poza tym, patrzac na posty wielu z was to mozna dojsc do wniosku ze nie wazne kogo by kupic byleby bylo uzupelnienie skladu na wypadek kontuzji kartek itp itd. Od uzupelniania skladu sa gracze z mlodej ekstraklasy, natomiast widac to ze Wisla nie chce sprowadzac pilkarzy slabych. Ale tez czesto nie moze sie porozumiec czy to z klubem czy to z Pilkarzem(vide Bozok). A pieniedzy tez nie mamy az tak zajebistych zeby szastac nimi na lewo i prawo. W moim odczuciu kadra na Levadie jest wystarczajaca moge nawet powiedziec ze moglibysmy wystawic w tym dwumeczu Mloda Ekstraklase a i tak bysmy wygrali bo Levadia mimo 6 tytulow w ostatnich 10 latach nie imponuje mi(my mamy wiecej), a i liga nie jest szczegolnie mocna. I to nie jest lekcewazenie rywala. Ja po prostu obiektywnie oceniam poziom ich ligi i tego zespolu.
Odpowiedz cytując