palikot napisał(a):

|
bo cięzko wziaść się za promocje meczu, napisac newsy, zachęcac na stronach do wyjazdu, no ale ważniejsze są konflikty, na lini TWSD&SKWK niż dobro kibiców... oficjalna tez daje dupy z tym meczem...
|
a po co wywołujesz tutaj konflikt TWSD&SKWK ktory nijak się ma do wyjazdu, na innych portalach jest tyle samo informacji co na wislakrakow.com.
Redakcje same decydują co chcą zamieścić i w jakiej ilośc i od kogo.