Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
13807
09.07.2009, 17:32
Ronaldinho w Wiśle ?!?!?!
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Panowie przecież my gramy z drużyną z Estonii, rozjedziemy ich i jestem tego pewien ! Obrona nam w tym meczu nie potrzebna, a sam Brozio huknie z 4 bramki !
JESTEŚMY
DUMĄ
TEGO
MIASTA
!!
A
W
NASZYCH
SERCACH
BIAŁA
GWIAZDA
!!
Krzyma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzyma
Znajdź inne posty napisane przez Krzyma