Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13807
Stary 09.07.2009, 17:32
Ronaldinho w Wiśle ?!?!?!

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

Panowie przecież my gramy z drużyną z Estonii, rozjedziemy ich i jestem tego pewien ! Obrona nam w tym meczu nie potrzebna, a sam Brozio huknie z 4 bramki !
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !!

Odpowiedz cytując