janko04 napisał(a):

LUDZIE jaka 3 obronców
DIAZ do jasnej ciasnej jest obrońcą, przychodził do nas jako lewy obrońca a w REPREZENTACJI chyba też tam gra? Wiec po co sie tak nerwujecie.......
|
No to dobrze, niech będzie 4 - i co, to Twoim zdaniem normalna sytuacja przed całym nowym sezonem i w przededniu super ważnych kwalifikacji do LM? O czym my tu w ogóle mówimy?! To stan patologiczny, a nie normalny, szczególnie jeśli wiadomo, że jeden ze stoperów to zawodnik wybitnie kontuzjogenny