Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13776
Stary 09.07.2009, 16:31
LUDZIE jaka 3 obronców

DIAZ do jasnej ciasnej jest obrońcą, przychodził do nas jako lewy obrońca a w REPREZENTACJI chyba też tam gra? Wiec po co sie tak nerwujecie.......
Odpowiedz cytując