westersyl napisał(a):

To trochę bezsens, taka kwota musi być... choćby nawet z kosmosu. Kto przypuszczałbym, że Bordeaux wykupi Gourcuff z Milanu ? Bordeaux zostało mistrzem, doszła LM co wiąże się z kasą, chłopakowi strasznie podoba się w drużynie i w przyszłości mogą dostać za niego już tylko więcej. A Milan może tylko żałować.
Wydaje mi się że skoro klub z Aten wypożycza go do Polski do bądź co bądź silniejszego klubu niż beniaminek greckiej ligi to czy im aby na pewno na nim aż tak bardzo zależy ? Czy być może chcą go tylko upchać gdzieś żeby zwolnić sobie te limit obcokrajowców i przy okazji być może coś zarobić ?
Jesteś pewien swojego info rav ?
|
Potrzebujemy zawodnika "na dziś", a takim jest niewątpliwie Braz. Za pół roku kończy się kontrakt Jopa, być może wróci do nas Kowalski, do tego Skorża będzie miał raczej jasną sytuację z Burligą - czy może być zmiennikiem Singlara, czy trzeba z nim zakończyć współpracę. To jest uzupełnienie składu na czas el. LM. Jedyne, za co płacimy, to zarobki piłkarza - nie sądzę przy tym, żebyśmy - w przypadku, gdy wszyscy będą zdrowi - przesadnie inwestowali w Braza. W takim wypadku raczej będzie siedział na ławie. No chyba, że okaże się o klasę lepszy od Singlara i Burligi, w co jakoś nie wierzę(przynajmniej w kwestii Słowaka)...
Tak więc IMHO info rav-a jest całkiem prawdopodobne, zwłaszcza, że raczej finansowo i sportowo jesteśmy słabsi od Panathinaikosu - więc nie wierzę, żeby sam Braz chciał się związać z nami na dłużej.