|
Nie, opcja pierwokupu chyba w ogóle nie wchodzi w grę. My potrzebujemy na teraz dobrej klasy zawodnika do wzmocnienia składu, Panathinaikos chce ograć chłopaka. Tyle. Po zakończeniu wypożyczenia Braz wraca do Aten.
Podobno poszło o jakieś bzdury proceduralne.
A, jeszcze jedno. Raczej nie jest prawdą, że Jop jest alternatywą dla Braza i odwrotnie. Wisła chce ich ściągnąć obu.
Ostatnio edytowane przez rav : 05.07.2009 o godz. 19:37.
|