Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3374
Stary 05.07.2009, 17:21
pysio napisał(a):Wyświetl post
ale skoro odkopią fosę to na pewno nie będzie ogrodzenia.. nawet na młynie..
Też mi się tak wydaje, bo nie sądzę żeby ogrodzenie przy jednym sektorze było, a przy innych nie. Poza tym lepiej żeby było jak w cywilizowanym świecie bez żadnych ogrodzeń.
Odpowiedz cytując