pysio napisał(a):

|
ale skoro odkopią fosę to na pewno nie będzie ogrodzenia.. nawet na młynie..
|
Też mi się tak wydaje, bo nie sądzę żeby ogrodzenie przy jednym sektorze było, a przy innych nie. Poza tym lepiej żeby było jak w cywilizowanym świecie bez żadnych ogrodzeń.