Maciuś napisał(a):

|
Tez jestem przeciwko wypozyczeniom do klubu. Pogra, wypromuje sie i odejdzie. Juz lepiej sprowadzic kogos definitywnie.
|
Tylko, że Wisły chyba nie stać na sprowadzenie za spore pieniądze solidnego obrońcy na (mimo wszystko) ławkę rezerwowych...
A biorąc pod uwagę, że na jesień:
a) gramy 17 kolejek ligowych
b) gramy byc może nawet 12 spotkań pucharowych w Europie
c) gramy w pucharach krajowych (czasem i podstawowy piłkarz musi wystąpić w PE czy PP)
... to trzeba mieć ciut więcej niż 4 solidnych obrońców + zapchajdziura Diaz (Burligi itp nie liczę nawet, nie ta para kaloszy). I właśnie tacy piłkarze "na rundę" mają sens, pamiętając o naszych realiach finansowych.