Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13175
Stary 05.07.2009, 10:35
Selene napisał(a):Wyświetl post
Ale jednak niezłego obrońcę można znaleźć za darmo. Np. Krajcik, Carlinhos...
No wlasnie, ucichla sprawa przejscia Krajcika. Wie ktos czy on jest wolnym graczem, czy juz z kims podpisal?
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 05.07.2009 o godz. 12:00.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując