Wyświetl pojedynczy post
Selene
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13164
Stary 05.07.2009, 06:04
Ten napastnik z urugwaju to jest chyba cena promocyjna.
Natomiast co do obrońcy ro 500tys Euro to nie jest tanio... w dodatku kontrakt pewnie też wysoki. Wiem, że doświadczenie w Serie A. Ale jednak niezłego obrońcę można znaleźć za darmo. Np. Krajcik, Carlinhos...

PS systematycznie rośnie grupa zawodników z bardzo dużym potencjałem: Marcelo Brożki Małecki Diaz Kirm Boguski to jak dla mnie bardzo duża nadzieja na ten sezon
Ostatnio edytowane przez Selene : 05.07.2009 o godz. 07:35.
Odpowiedz cytując