canarinhos napisał(a):

|
Nie o to mi chodzi. Gornik chce od Lecha 1 mln euro. Za Banasia Gornik zaplacil Piastowi ponad 100 tys. euro - dokladnie 450 tys zl.
|
Świetnie i MY mogliśmy kupić Banasia za 100 tysięcy EURO pół roku temu...
I teraz masz porównanie - 27 letni polski obrońca Banaś za 100 tysiecy EUR albo 24 letni pomocnik słoweński za 400 tysięcy.