Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13118
Stary 04.07.2009, 21:14
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To Górnik Zabrze zapłacił Piastowi Gliwice za Banasia 1 mln Euro? Pierwsze słyszę? Coś ci się nie pomyliło? Może najpierw sprawdź i potem porównuj... bo przykład dałeś jak GW za przeproszeniem.

PS
W młodości Banaś kiedy był jeszcze piłkarzem Ruchu Radzionków (18 lat) był podobno na testach w Wiśle. Nie wiem czy to prawda, ale jak sie nie wyławia takich piłkarzy.....
Nie o to mi chodzi. Gornik chce od Lecha 1 mln euro. Za Banasia Gornik zaplacil Piastowi ponad 100 tys. euro - dokladnie 450 tys zl.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując