damian755 napisał(a):

|
Jop na lige w sam raz ale pamiętajmy że grał za granicą i tam pewnie czegoś się nauczył na euro wypadł słaba ale każdy polak wypał tam Bardzo słabo
|
A Beto gral w Europie, mysle ze tez sie czegos nauczyl, a Wojciechowski gral w Bayernie Monachium, a Edno w mocnej czeskiej lidze, Strak mial pewne miejsce w najsilniejszej druzynie Wisly w jej historii. Tylko co z tego.