Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13000
Stary 04.07.2009, 10:50
damian755 napisał(a):Wyświetl post
Jop na lige w sam raz ale pamiętajmy że grał za granicą i tam pewnie czegoś się nauczył na euro wypadł słaba ale każdy polak wypał tam Bardzo słabo
A Beto gral w Europie, mysle ze tez sie czegos nauczyl, a Wojciechowski gral w Bayernie Monachium, a Edno w mocnej czeskiej lidze, Strak mial pewne miejsce w najsilniejszej druzynie Wisly w jej historii. Tylko co z tego.
Odpowiedz cytując