westersyl napisał(a):

W redakcji już nie mamy kibiców tylko dziennikarzy. Niech zadzwonią do Poznania, Warszawy i powiedzą ile muszą dać aby przebić Wisłę.
Już nie ma znaczenia że to utrudnia rozmowy ważne, że jesteśmy pierwsi ! YEEEEA
|
Już w jednym miejscu Ci odpowiedziałem, ale widać musiałeś posmęcić i tu.
Po 1. Ta informacja w niczym nie przeszkodzi ewentualnym rozmowom. W Warszawie i Poznaniu każdy wie kim jest Mariusz Jop i ile zostało mu kontraktu z FK Moskwa. Jop to nie utalentowany Brazylijczyk wyciągnięty podstępem przez Hectora Peraltę czy innego menago.
Gdy "na jedynce" informowaliśmy o Sobolu i Kirmie - też przeszkadzaliśmy?
2. Gdzieś tam piszesz, że Wawa i Poznań podbiją stawkę. To niech podbijają. Wisła dogadała się już z Jopem. Jak będzie z nimi rozmawiał, to sam może zostać na lodzie. Myślisz, że jak dziennikarze wiedzą kto z kim rozmawia, to nikt w Poznaniu i Warszawie o tym nie wie? Obudź się...
3. A tak w ogóle, to skąd osoby z redakcji wiedzą o pewnych sprawach?
4. Tak, to prawda, ważne, byśmy czasem byli pierwsi. Szczególnie, gdy kilka portali a jutro kilka gazet napisze to samo. Nie za nami, a korzystając z tego samego źródła co my. Nasi czytelnicy = kibice Wisły = zasługują, by być informowani możliwie szybko o wszystkim co dzieje się w klubie.