Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12937
Stary 03.07.2009, 20:33
MCX napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,67...o_ma_sens.html

Czyli najprawdopodobniej Fulham.
Chcemy 4 mln - bardzo dobrze.
3 to za mało.
Jutro się powinno wszystko wyjaśnić.
4 mln jeszcze można przeboleć, choć i tak 1mln za mało, ale oddać Brożka za 3mln to głupota i działanie na niekorzyść klubu. Najlepszy piłkarz ekstraklasy, dwukrotny król strzelców, dość młody, ikona klubu a pół forum było zadowolone ochłapem w postaci 3 mln..."bo można kupić trzech dobrych po mln, bo gwiazdorzy, bo po kontuzji juz nie ten sam zawodnik, bo kryzys". Nie ma słów na forumowy imbecyllizm i znieczulice.
Odpowiedz cytując