MCX napisał(a):

4 mln jeszcze można przeboleć, choć i tak 1mln za mało, ale oddać Brożka za 3mln to głupota i działanie na niekorzyść klubu. Najlepszy piłkarz ekstraklasy, dwukrotny król strzelców, dość młody, ikona klubu a pół forum było zadowolone ochłapem w postaci 3 mln..."bo można kupić trzech dobrych po mln, bo gwiazdorzy, bo po kontuzji juz nie ten sam zawodnik, bo kryzys". Nie ma słów na forumowy imbecyllizm i znieczulice.