Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12933
Stary 03.07.2009, 20:12
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,67...o_ma_sens.html

Czyli najprawdopodobniej Fulham.
Chcemy 4 mln - bardzo dobrze.
3 to za mało.
Jutro się powinno wszystko wyjaśnić.
Odpowiedz cytując