Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#499
Stary 03.07.2009, 19:34
zim zum napisał(a):Wyświetl post
nie no ja pierdziele....czy człowiek jadący autem nie może kupić biletu w Krakowie normalnie żeby mieć pewność, że mu biletów nie braknie?....to są jakieś jaja normalnie
Ależ może, może .... w pakiecie z biletem na przejazd "specjałem" - bilet na pociąg specjalny z pewnością sie przyda, jak autko przed drogą powrotną okaże się niesprawne
"Jesteśmy dumą tego miasta..."