Wyświetl pojedynczy post
sounds_good
Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12921
Stary 03.07.2009, 16:18
Po prostu Wiślak: jeżeli dla Ciebie 26 bramek w 31 meczach w I lidze to nic("do tej pory tak naprawdę w Polsce niczym istotnym się nie wyróznił"), to w takim razie jak ocenisz zaproszenie na testy takiego Drozdowicza? Przecież to jest zawodnik o klasę niżej, jak nie dwie. Mówisz, że miał dobry początek, a później słabo grał. Większość na pewno ma w pamięci jego debiutancki sezon, gdzie 19 letni zawodnik o dobrym wyszkoleniu technicznym, ale nieco wątłej budowie odbija się od niektórych obrońców w naszej lidze, ale dzięki dobremu ustawianiu się w polu karnym zdobywa kilka bramek dla Amici.
Jakbyś oglądnął chociaż jeden mecz Zagłębia z tego sezonu to zobaczyłbyś, że teraz Milcański to szybki i silny napastnik, który walczy o każdą piłkę. Na pewno dobrze wpłynął na niego pobyt w I lidze i śmiem twierdzić, że jest o wiele lepszym piłkarzem niż nasz Ćwielong. Oczywiście pewnie cena za niego jest tak zaporowa, że taniej wyjdzie testować 100 kopaczy z lig regionalnych z całego świata i liczyć na szczęście, ale cóż jest on na pewno lepszą opcją niż kupienie Sikory, który niestety przygasł w Hiszpanii.
Odpowiedz cytując